عطر مردانه لالیک : عطرهای خوشبوی برند لالیک که نباید از دست داد

عطر مردانه لالیک از جمله عطر هایی می باشد که در میان آقایان محبوبیت ویژه ای دارد. لالیک که برندی بسیار مشهور و نام آشنا می باشد، عده ای از شناخت عطر های آن به طور کامل آگاهی ندارند و با چشمانی بسته عطر خود را انتخاب می کنند. همانطور که عطر زنانه لالیک محبوبیت بسیاری دارد، عطر مردانه لالیک نیز در میان آقایان از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار است. عطر مردانه لالیک به شما می تواند اعتماد به نفس بالایی دهد که با هیچ عطر دیگری نمی توانیداین حس را تجربه کنید. حال ما نیز در فروشگاه بزرگ دواک برآن شدیم تا برای شما ۷ عطر مردانه لالیک که محبوبیت بالا و کیفیت خوبی دارند را معرفی نماییم، پس با ما در ادامه همراه باشید.

مطالب قبلی ما نیز می تواند برایتان جذاب باشد! به هیچوجه از دست ندهید.

عطر زنانه : ۱۰ عطر زنانه خوشبو و پرفروش تابستانه که نباید از دست داد

ادکلن مردانه : معرفی ۲۳ عطر و ادکلن مردانه پرطرفدار و پرفروش فوق العاده

معرفی ۵ عطر مردانه دیور خوشبو

لالیک عطر مردانه لالیک : عطرهای خوشبوی برند لالیک که نباید از دست داد

در این مطلب می‌خوانید:

عطر مردانه لالیک

لالیک نیز همانند بیشتر برند های مشهور عطر سازی که در کشور فرانسه قرار دارند، در این کشور بنا نهاده شده است. این برند از زمانی که فعالیت خود را در صنعت عطر سازی شروع کرد توانست برای خود طرفداران بسیار زیادی را جمع کند. عطر زنانه لالیک همواره زبان زد عطر ها بوده است و هواداران خود را داشته است، این امر نیز دلیلی جز کیفیت عالی نداشته است. حال که این کیفیت در رایحه عطر بوده باشد و یا در ظاهر و ماندگاری آن. اما شاید جالب باشد بدانید که عطر مردانه لالیک نیز به همان اندازه با کیفیت بوده  و ظرفداران پر شمار خود را دارد که ما نیز تصمیم گرفتیم در این مطلب ۷ عطر مردانه لالیک را که طرفداران بیشتری دارد را برای شما معرفی کنیم.

معرفی ۷ عطر مردانه لالیک

[tie_list type=”checklist”]

  • عطر مردانه لالیک مدل Pour Homme Equus EDP
  • عطر مردانه لالیک مدل Encre Noire EDT
  • عطر مردانه لالیک مدل White EDT
  • عطر مردانه لالیک مدل Hommage a l’homme Voyageur EDT
  • عطر مردانه لالیک مدل Encre Noire A L`Extreme EDP
  • عطر مردانه لالیک مدل Encre Noire Sport EDT
  • عطر مردانه لالیک مدل Hommage EDP

[/tie_list]

عطر لالیک مدل Pour Homme Equus EDP

عطر مردانه لالیک پور هوم اکو اس اولین عطری می باشد که در این لیست ما خود را جای داده است. این عطر مردانه دارای رایحه شیرینی می باشد که که آقایانی که به رایحه های شیرین علاقه مند می باشند می تواند یکی از ایده آل ترین گزینه ها باشد. عطر لالیک پور هوم اکو اس در نت آغازین خود رایحه لیمو ترش، بالنگ و ترنج می باشد که رایحه ای جذاب می باشد. در نت میانی نیز این عطر مردانه لالیک رایحه جوز، هل، چوب ماهون، برگ بنفشه و سرو کوهی را پخش خواهد کرد که تمامی اطرافیان را سر مست می کند. در نت پایانی نیز این عطر خوشبو رایحه درخت سرخ چوب، خس خس و چرم و مشک را خواهد داشت.

لالیک پور هوم اکو اس عطر مردانه لالیک : عطرهای خوشبوی برند لالیک که نباید از دست داد

عطر مردانه لالیک پور هوم اکو اس دارای رنج قیمتی ۱۵۰تا۲۰۰ هزار تومانی می باشد که این قیمت برای ظرفیت های ۷۵ میلی لیتری آن است. این عطر مردانه لالیک طبع ملایمی دارد و برای استفاده از آن در فصل بهار و پاییز بسیار مناسب بوده و تمامی کسانی که از آن در این فصل از سال استفاده کرده اند بسیار راضی بوده اند. برای خرید عطر لالیک ذکر شده شما می توانید از لینک زیر استفاده کنید و خود را به یکی از مردان جذاب و خوشبو تبدیل نمایید.

Product query unexpected return: Internal Server Error

عطر لالیک مدل Encre Noire EDT

لالیک انکر نویر به یکی از عطر هایی معروف می باشد که دارای رایحه چوب غلیط و فوق العاده ای می باشد. و علاوه بر این که اقایان نسبت به آن ابراز علاقه می کنند، بانوان نیز از آن استفاده کرده و همواره نسبت به بوی چوبی آن ابراز علاقه می کنند. این عطر مردانه در نت آغازین خود رایحه چوب سرو را خواهد داشت که پس از آن در نت میانی رایحه ونیور را پخش می کند و در نهایت رایحه چوب کشمیری به مشام اطرافیان می رسد و ترکیبی بسیار جالب توجه از چوب را به وجود می اورد. این عطر خوشبو همواره در لیست بهترین عطر با رایحه چوب بوده است و شما نیز می توانید آن را امتحان کنید.

لالیک انکر نویر عطر مردانه لالیک : عطرهای خوشبوی برند لالیک که نباید از دست داد

عطر مردانه لالیک انکر نویر با قیمت استثنایی خود را در دل طرفداران بوی چوب به خوبی باز کرده است، شاید جالب باشد بدانید که این عطر در حجم های ۱۰۰ میلی لیتری رنج قیمتی ۱۰۰تا۱۵۰ هزار تومانی دارد که برای این عطر خوشبو بسیار ایده آل می باشد. پیشنهاد ما به شما رویایی ساختن لحظات خود در زیر باران با این عطر می باشد. چرا که رایحه ترکیبی آن با بوی باران می تواند بسیار بسیار ایده آل و اغوا کننده باشد. حال شما نیز اگر وسوسه شده اید که این عطر مردانه خوشبو را خریداری  کنید، تنها کافیست با مراحعه به لینک زیر آن را سفارش داده و در درب منزل خود آن را تحویل بگیرید.

Product query unexpected return: Internal Server Error

عطر لالیک مدل White EDT

لالیک وایت همانطور که از نامش پیداست عطری بوده با ظاهری سفید رنگ که بویی خاص و فراموش نشدنی دارد. با استفاده از این عطر مردانه لالیک شما می توانید در مجالس مختلف و قرار های خود بسیار صمیمی و جذاب جلوه دهید و دوستان خود را به سمت خود جذب کنید. رایحه خنک و رایحه ترش به گونه ای می باشد کم تر در عطر ها می توان آن را در کنار یک دیگر پیدا کرد اما عطر مردانه لالیک وایت این امکان را برای دوستان داران این نوع رایحه فراهم آورده است تا با آن خود را بسیار جذاب تر از هر لحظه دیگری جلوه دهند. گفتنی است که این ادکلن لالیک در رنج قمیتی ۲۰۰الی۲۵۰ هزار تومان به فروش می رسد که مربوط به حجم های ۱۲۵ میلی لیتری آن می باشد.

لالیک وایت عطر مردانه لالیک : عطرهای خوشبوی برند لالیک که نباید از دست داد

این عطر خوشبو در نت آغازین خود رایحه برگ پرتقال و ترنج را خواهد داشت که پس از آن در نت میانی رایحه بنفشه سه رنگ، فلفل سیاه و هل سیز را پخش خواهد کرد. همچنین در نت پایانی نیز این عطر رایحه اسانس های سدر و مشک را خواهد داشت که ترکیبی بسیار جذاب می باشد و در فصل های سرد سال مانند زمستان و پاییز می تواند کارامد بسیار بالایی داشته باشد. اگر شما نیز به این عطر علاقه مند شده اید می توانید آن را از لینک زیر سفارش داده و در درب منزل خود آن را تحویل داده و مبلغ آن را پرداخت نمایید.

Product query unexpected return: Internal Server Error

عطر لالیک مدل Hommage a l’homme Voyageur EDT

این عطر مردانه لالیک نیز که در رتبه چهارم لیست ۷ عطر مردانه لالیک قرار دارد، یکی از بهترین عطر های مردانه برند لالیک می باشد. این عطر مردانه که رایحه خنک و ملایم دارد برای فصل های زمستان و پاییز در نظر سنجی ها رای بیشتری آورده است اما تجربه نشان داده که از این عطر در فصل بهار نیز می توان استفاده فوق العاده ای کرده و از آن لذت برد. این در حجم ۱۰۰ میلی لیتری قیمتی در بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومانی دارد که نسبت به کیفیت آن بسیار با صرفه تر است. بسته بندی این عطر خوشبو نیز به صورت مکعب مستطیل تیره رنگ است که در وسط آن نام عطر و نام برند آن نوشته شده است.

لالیک Hommage a l'homme Voyageur عطر مردانه لالیک : عطرهای خوشبوی برند لالیک که نباید از دست داد

عطر مردانه لالیک Hommage a l’homme Voyageur در نت آغازین خود رایحه هل سیز را خواهد داشت که رایحه ای لذت بخش و ملایم است، پس از آن نیز در نت میانی این عطر رایحه وتیور، نعنا هندی و بابیروس را به مشام خواهد رساند تا با ترکیبی که به وجود اورده است به استقبال نت پایانی رفته و بوی خوش خود را تکمیل نماید. این عطر در نت پایانی رایحه وانیل، خزه درخت بلوط و کهربا را پخش می کند و اگر شما نیز به این رایحه ها علاقه مند باشید می توانید این عطر را از طریق لینک زیر سفارش داده و نسبت به خرید آن اقدام کنید.

Product query unexpected return: Internal Server Error

عطر لالیک مدل Encre Noire A L`Extreme EDP

دیگر عطر مردانه لالیک که حس مردانگی شما را بسیار تحریک می کند و شما را با ویژگی های مردانه خود بیشتر جلوه می دهد عطر Encre Noire A L`Extreme است. این عطر خوشبو از جمله عطر هایی می باشد که در بین عطر های تلخ مردانه همواره حرفای زیادی برای گفتن داشته است و از این رو برای خود طرفداران زیادی جمع کرده است. این عطر را هنگامی که بر روی نبض خود اسپری کنید رایحه ای تلخ و فوق العاده را تجربه خواهید کرد که می تواند هر خانومی را نیز به سمت شما جذب کند. اگر می خواهید در دید خانوم ها کسی باشید که حس مردانگی قوی داشته و خود را مقتدر نشان می دهد می توانید از این عطر مردانه لالیک استفاده کنید.

لالیک اکستریم عطر مردانه لالیک : عطرهای خوشبوی برند لالیک که نباید از دست داد

پس از اسپری کردن این عطر بر روی خودتان شما در مرحله اول رایحه سرو و ترنج را استشمام خواهید کرد و پس از آن نیز رایحه نمونه های رزینی، ریشه زنبغ و وتیور را متوجه خواهید شد. در نت پایانی و مرحله اخر نیز این عطر رایحه اسانس های نعنا هندی و چوب صندل را خواهد داشت که ترکیبی و فوق العاده خواهد بود. با این عطر تلخ شما خود را فردی مقتدر با حس مردانگی بالا نشان خواهید داد، حال اگر خواستار خرید عطر لالیک Encre Noire A L`Extreme می باشید می توانید از لینک زیر استفاده کنید و آن را سفارش دهید تا در درب منزل خود آن را تحویل بگیرید.

Product query unexpected return: Internal Server Error

عطر لالیک مدل Encre Noire Sport EDT

ششمین عطری که در این لیست ما جای گرفته است عطر مردانه لالیک انکر نویر اسپورت می باشد. این عطر خوشبو که ظاهری به مشکی و تیره دارد در رنج قیمتی ۱۵۰تا۲۰۰ هزار تومانی به فروش می رسد که این قیمت برای عطر های ۱۰۰ میلی لیتری انکر نویر اسپورت می باشد. از این عطر شما می توانید در روز های سرد پاییز و زمستان استفاده کنید و آرامش فوق العاده ای را کسب کنید. این عطر خوشبو بوده و ماندگاری بالایی دارد که از این حیث یکی از عطر های خوب برند لالیک می باشد.

لالیک انکر نویر اسپورت عطر مردانه لالیک : عطرهای خوشبوی برند لالیک که نباید از دست داد

این عطر در نت آغازین خود رایحه گریپ فروت، ترنج و دانه جوز هندی را پخش خواهد کرد که در ادامه آن در نت میانی رایحه اسطوخودوس، سرو و آب شیرین را استشمام خواهید کرد. در نت پایانی نیز شما با استشمام کردن اسانس های وتیور و چوب کشمیری و مشک تجربه یک روز خوب را در خاطرات خود به جای خواهید گذاشت. از این عطر مردانه لالیک برای کسب آرامش در روز هایی که استرس دارید استفاده کنید چرا که در عین آرام بخشی شما را مردانه تر نیز جلوه خواهد داد.

Product query unexpected return: Internal Server Error

عطر لالیک مدل Hommage EDP

آخرین عطر لیست ۷ عطر مردانه لالیک نیز به نام لالیک هوم ایج می باشد. این عطر مردانه لالیک که شکل ظاهری آن بی شباهت به عطر شماره ۴ نمی باشد دارای قیمتی نزدیک به ۲۰۰ هزار تومان بوده و میزان پخش بوی بالایی دارد. به گونه ای که پس از اسپری کردن آن می توان به مدت زمان خوبی از پخش بوی آن در فضا لذت برد. این عطر مردانه طبع خنکی دارد که برای مردان گرم مزاج می تواند گزینه خوبی باشد و از این عطر هیچونه تاثیری در طولانی مدت نبینند. طبع خنک همچنین به معنی استفاده کارامد تر از آن در روز های سرد نیز می باشد که می تواند پخش بو و میزان ماندگاری خود را افزایش دهد.

لالیک هوم ایج عطر مردانه لالیک : عطرهای خوشبوی برند لالیک که نباید از دست داد

این عطر لالیک در نت ابتدایی خود رایحه ترنج، برگ بنفشه شیرین و زعفران را خواهد داشت که پس از آن در ادامه رایحه لذت بخش گفته شده بوی بنفشه سه رنگ و لوبیا تونکا و کمی فلفل سیاه را به مشام خواهد رساند. در نت پایانی و آخری این عطر نیز رایحه اسانس های عود، یاسمن و مشک را نیز می توان استشمام کرد. همانطور که مشاهده کردید آخرین عطر مردانه لالیک نیز هوم ایج بود که عطری فوق العاده می باشد و شما نیز می توانید این عطر مردانه لالیک را با سفارش دادن ان از طریق لینک زیر لالیک هوم ایج را در درب منزل خودتان تحویل بگیرید و مبلغ آن را نیز در همان مکان پرداخت نمایید.

Product query unexpected return: Internal Server Error

مطلب “معرفی ۸ عطر مردانه لالیک خوشبو” در بخش تحریریه سایت دواک تهیه و گرد آوری شده است و هر گونه کپی برداری و یا استفاده کردن از آن، تنها با ذکر نام منبع مجاز می باشد.

به این پست امتیاز دهید.

بازدید : 155 views بار
دسته بندی : معرفی عطر
تاريخ : 26 آگوست 2022
به اشتراک بگذارید :دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *