عطر مردانه شیک : عطر های شیک و لوکس با ماندگاری بالا

برندهای معتبر عطرهای خاص و لوکس زیادی دارند که هم برای آقایان و هم برای بانوان تولید می کنند. در این مقاله از سایت دواک ۵ نوع عطر مردانه شیک را از برندهای مشهور دنیا را آماده کرده ایم. اگر می خواهید به فردی شیک پوش و متفاوت تبدیل شوید، حتما این مقاله را مطالعه کنید و از دست ندهید.

مطالب قبلی سایت را هم مطالعه کنید

عطر گل نرگس و عطر هایی با رایحه ی آن
عطر با بوی شکلات : معرفی چند عطر خوشبو با بوی شکلات
آشنایی با انواع عطر بهار نارنج

معرفی ۵ عطر مردانه شیک و لوکس

[tie_list type=”checklist”]

  • ادو پرفیوم مردانه پرفیوم دو مارلی مدل Pegasus حجم ۱۲۵ میلی لیتر
  • ادو پرفیوم مردانه کرید مدل Aventus حجم ۱۲۰ میلی لیتر
  • پرفیوم ناسوماتو مدل Black Afgano حجم ۳۰ میلی لیتر
  • ادو پرفیوم مردانه آمواژ مدل Interlude حجم ۱۰۰ میلی لیتر
  • ادو تویلت مردانه کارولینا هررا مدل ۲۱۲VIP Men Wild Party حجم ۱۰۰ میلی لیتر

[/tie_list]

عطر شیک مردانه دو مارلی مدل Pegasus

ادوپرفیوم پگاسوس (Pegasus) یک عطر مردانه شیک و لوکس از برند نام آشنا پرفیوم دو مارلی (Perfumes de Marly) می باشد. این عطر مردانه شیک در سال ۲۰۱۱ با رایحه تند و گرم برای استفاده در فصول پاییز و زمستان طراحی و وارد بازار عطر و ادوکلن شده است و هدف از تولید آن به چالش کشیدن عطرهای مردانه موجود در بازار است. این عطر خوشبو دارای حجم بالای ۱۲۵ میلی لیتر است که این اجازه را به شما می دهد تا مدت طولانی از آن استفاده کنید و از خرید عطر مردانه شیک جدید بی نیاز شوید.

بطری عطر مردانه شیک پگاسوس بسیار زیبا و لوکس طراحی شده است و رنگ آن کاملا نقره ای می باشد و درپوش بطری به رنگ نقره ای است و به خوبی روی بدنه بطری قرار گرفته است. شیشه این عطر مردانه شیک مانند پلتفرم نام آشنای عطرهای پرفیوم دو مارلی طراحی شده است و روی بطری نشان تجاری پرفیوم دو مارلی به خوبی حک شده است.

ادوپرفیوم پگاسوس

معرفی نت های عطر مردانه شیک پگاسوس

عطر مردانه شیک پگاسوس از برند پرفیوم دو مارلی دارای رایحه ی تند و گرم است. زمانی که این عطر مردانه شیک را برای اولین بار اسپری می کنید، در ابتدا بوی نارنج، گل آفتابگردان و زیره را احساس خواهید کرد و این ترکیب مرکباتی موجب ایجاد هیجان و نشاط در شما خواهد شد. بعد از اینکه مدتی را سپری کردید نت های گل یاسمین، بادام تلخ و اسطوخودوس جایگزین نت های اولیه خواهند شد و ترکیب آن ها حس تازگی و شادی را در شما افزایش می دهد. در آخر هم نت های عنبر، وانیل و چوب صندل جای نت های میانی را می گیرند و ترکیب آن ها هیجان را به شما هدیه می دهد.

عطر مردانه شیک پگاسوس در تمام مدتی که از آن استفاده می کنید بوی وانیل، بادام تلخ، گل و ادویه را حس خواهید کرد. استفاده از این عطر مردانه شیک موجب افزایش اعتماد به نفس در آقایان می شود.

نکته:

عطر پگاسوس با توجه به رایحه های تند با طبع گرمی که دارد، یک عطر مردانه شیک و عالی برای فصل های سرد سال می باشد و آقایان شیک پوش می توانند از آن در مجالس و مهمانی های شبانه استفاده کنند و تبدیل به فردی متفاوت شوند.

Product query unexpected return: Internal Server Error

عطر مردانه شیک کرید مدل Aventus

ادوپرفیوم اونتوس (Aventus) یک عطر مردانه شیک از برند فرانسوی نام آشنای کرید (Creed) می باشد. عطر مردانه شیک اونتوس در سال ۲۰۱۰ توسط عطارهای کاربلد و مشهور به نام های (Olivier Creed Sixth Generation) و (Erwin Creed Seventh Generation) طراحی و وارد بازار عطر و ادوکلن شده است. این عطر مردانه شیک به مناسبت بزرگداشت دویست و پنجاهمین سالگرد تاسیس برند کرید تولید شده است. بوی این عطر شیک بسیار قوی و هوشمندانه عمل می کند و دارای حجم بالای ۱۲۰ میلی لیتر می باشد و این اجازه را به شما می دهد که از آن برای مدت طولانی استفاده کنید و از خرید عطر مردانه شیک جدید بی نیاز شوید.

از دست ندهید! می تواند برایتان جالب باشد.

معرفی و نقد و بررسی ادکلن اونتوس

رنگ بطری این عطر مردانه شیک خاص و متفاوت، مشکی و سفید است و درپوش آن به رنگ مشکی می باشد که به خوبی بر سر بطری قرار گرفته است. همچنین نشان تجاری Creed به خوبی روی بدنه ی بطری حک شده است و باعث افزایش زیبایی آن شده است.

ادوپرفیوم اونتوس

معرفی نت های عطر مردانه شیک اونتوس

عطر مردانه شیک اونتوس دارای رایحه ی تلخ با طبع خنک است. هنگامی که این عطر مردانه خوشبو را برای اولین بار روی نبضتان اسپری کنید متوجه بوی نارنج، انگور سیاه، آناناس و سیب خواهید شد، این ترکیب موجب افزایش اعتماد به نفس و انرژی در شما می شود. بعد از اینکه مدتی را سپری کردید بوی نت های گیاه جادویی پاتچولی، گل رز و یاسمین را حس خواهید کرد، این نت های جایگزین نت های میانی می شوند. با وجود این ترکیب سه گانه، شیرینی و گرمای هم زمان را خواهید داشت. در آخر هم نت های مشک، اوک موس، عنبر و شیرینی وانیل جای نت های میانی را خواهند گرفت.

نکته:

عطر مردانه شیک اونتوس دارای رایحه های تلخ و خنک است و با توجه به رایحه های که در آن بکار رفته است گزینه بسیار جذابی برای آقایان در فصل های گرم سال می باشد. همچنین با توجه به قدرت ماندگاری و پخش بوی بسیار بالا و همچنین داشتن برند معتبر فرانسوی کرید گزینه بسیار خوبی برای هدیه دادن به همسران و عزیزانتان می باشد.

Product query unexpected return: Internal Server Error

عطر مردانه شیک مدل Black Afgano

پرفیوم بلک افغانو (Black Afgano) یک عطر مردانه شیک و لوکس برند نام آشنای هلندی ناسوماتو (Nasomatto) می باشد که جزو عطرهای پرفروش و پرطرفدار در دنیا است. این عطر مردانه خوشبو دارای رایحه ی تند، تلخ و گرم می باشد و مناسب فصل های زمستان و پاییز است. این عطر مردانه شیک در سال …. توسط عطار کاربلد و مشهور الساندرو گوالتیری (Alessandro Gualtier) طراحی و وارد بازار عطر و ادوکلن شده است تا عطرهای مردانه موجود در بازار را به چالش بکشد. عطر مردانه شیک بلک افغانو از نوع پرفیوم است که حجم ۳۰ میلی لیتر دارد و می تواند تا مدت ها از آن استفاده کنید و همچنین شما را از خرید عطر جدید بی نیاز می کند. عطر جدید بی نیاز کند.

از دست ندهید! می تواند برایتان جالب باشد.

معرفی و نقد و بررسی ادکلن بلک افغانو

بطری این عطر شیک بسیار زیبا و خاص طراحی شده است و مایع مشکی رنگ آن از شیشه شفافش مشخص است. درپوش این عطر مردانه شیک بزرگ یک قطعه چوب طبیعی است و به خوبی روی بدنه ی بطری قرار گرفته است. گردن باریک و فلزی بطری نقره ای رنگ است و همینطور نام بلک افغانو به خوبی روی بطری نقش بسته است و باعث افزایش زیبایی آن شده است.

پرفیوم بلک افغانو

معرفی نت های عطر مردانه شیک بلک افغانو

عطر مردانه شیک بلک افغانو دارای رایحه ی تلخ و تند با طبع گرم است که آن را مناسب فصول سرد سال کرده است. هنگامی که برای اولین بار عطر راوی نبضتان اسپری می کنید بوی نت های سبز و گیاه شاهدانه را حس خواهید کرد. این ترکیب شما را به خلسه ی عمیق و روحانی می کشد و این تاره آغاز کار بلک افغانو می باشد. بعد از اینکه مدتی را سپری کردید نت های چوبی، صمغ، قهوه و تنباکو جای نت های اولیه را می گیرند و ترکیب آن ها باعث ایجاد حس آرامش فوق العاده در شما می شود. در آخر هم بوی بخور خوشبو عود (آگار) را حس خواهید کرد که موجب حس آرامش و امنیت می شود.

نکته:

عطر مردانه شیک بلک افغانو با توجه به رایحه های که در عطر خود استفاده کرده است هم مناسب آقایان و هم بانوان است و قدرت ماندگاری و پخش بوی بسیار بالایی است و از آن می توانید در مجالس و مهمانی های شبانه استفاده کنید و تبدیل به فردی خاص و شیک پوش شوید.

Product query unexpected return: Internal Server Error

عطر مردانه شیک مدل Interlude

یکی از عطرهای مردانه شیک و لوکس، ادوپرفیوم اینترلود (Intrlude) از برند معروف عمانی آمواژ (Amouage) می باشد. این عطر مردانه شیک دارای رایحه ی تلخ و گرم است که برای فصول سرد در سال ۲۰۱۲ توسط عطرساز کاربلد و مشهور (Pierre Negrin) طراحی و تولید شده است تا بازار عطر مردانه شیک را دچار تغییراتی کند.

بطری عطر مردانه شیک اینترلود بسیار خاص و لوکس است که به رنگ آبی می باشد و درپوش آن به رنگ طلایی است که روی آن یک کریستال سواروفسکی آبی رنگ کار شده است. این نگین خوش رنگ، زیبایی عطر را چندین برابر کرده است و نشان تجاری Amouage به خوبی روی بطری حک شده است. حجم این عطرمردانه لوکس ۱۰۰ میلی لیتر است که می توانید از آن برای مدت طولانی استفاده کنید.

ادوپرفیوم اینترلود

معرفی نت های عطر اینترلود

هنگامی که عطر مردانه Intrlude را روی نبضتان اسپری می کنید در ابتدا بوی پونه کوهی، نارنج و فلفل را احساس خواهید کرد که این ترکیب موجب افزایش هیجان و شادی در شما می شود. بعد از گذشت مدتی، نت های اوپوپوناکس، عنبر و گل لادن جای نت های اولیه را خواهند گرفت. ترکیب این نت ها طراوات و اعتماد به نفس را به شما هدیه می دهند. در آخر هم نت های چرم، چوب عود، چوب صندل و گیاه پاتچولی جایگزین نت های میانی خواهند شد. بعد از اینکه این نت ها را استشمام کنید احساس آرامش و امنیت درونی خواهید کرد.

نکته:

عطر اینترلود از برند معروف آمواژ یک عطر مردانه شیک با رایحه های خاص می باشند که می توانید از آن در مجالس و مهمانی های شبانه استفاده کنید و به فردی متفاوت و خاص تبدیل شوید. این عطر خوشبو گزینه بسیار جذابی برای هدیه دادن به همسرتان و عزیزانتان می باشد.

Product query unexpected return: Internal Server Error

عطر مردانه شیک مدل ۲۱۲VIP Men Wild Party

یکی از محصولات لوکس و باکیفیت برند آمریکایی کارولینا هررا (Carolina Herrera) عطر مردانه ۲۱۲ وی آی پی وایلد پارتی (۲۱۲VIP Men Wild Party) است که در سال ۲۰۱۶ با رایحه ی شیرین، تند و گرم طراحی و تولید شده است.

بطری این عطر مردانه شیک بسیار زیبا و خاص می باشد که روی شیشه آن یک طرح لوکس کار شده است که همین موضوع باعث خاص بودن آن نسبت به سایر عطرها می شود. درپوش عطر با شکل صاف و ساده اش به خوبی روی بطری ۲۱۲ VIP Men Wild Party سوار شده است. نام ۲۱۲ VIP Men Wild Party به زیبایی روی گردن فلزی بطری نقش بسته است. حجم عطر مردانه شیک کارولینا هررا ۱۰۰ میلی لیتر است که شما را برای مدت ها از خرید عطر جدید بی نیاز می کند.

212 وی آی پی وایلد پارتی

معرفی نت های عطر مردانه وی آی پی وایلد پارتی

زمانی که این عطر مردانه لوکس را روی پوستتان اسپری می کنید، در ابتدا متوجه بوی فلفل سیاه، خاویار و لیمو خواهید شد که ترکیب آن ها حس شادی و انرژی را به شما هدیه می دهد. بعد از اینکه مدتی گذشت نت های میانی که از ترکیب برگ بنفشه تشکیل شده است جایگزین نت های اولیه می شود. این ترکیب هیجان و طراوت را در شما افزایش می دهد. در آخر هم نت های چوبی جای نت های میانی را می گیرند و این ترکیب حالت روحی و جسمی شما را باهم هماهنگ می کند.

نکته:

عطر ۲۱۲ VIP Men Wild Party با طراحی زیبا و بوی شیرین و تندی که دارد یک گزینه بسیار جذاب برای آقایان شیک پوش است که می توانند در تمامی فصول مخصوصا بهار و پاییز از آن استفاده کنند.

Product query unexpected return: Internal Server Error

مطلب “معرفی ۵ نوع عطر مردانه شیک و لوکس” در بخش تحریریه سایت دواک تهیه و گرد آوری شده است و هر گونه کپی برداری و یا استفاده کردن از آن، تنها با ذکر نام منبع مجاز می باشد.

 

به این پست امتیاز دهید.

بازدید : 205 views بار
دسته بندی : معرفی عطر
تاريخ : 26 آگوست 2022
به اشتراک بگذارید :دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *